شرکت ژرفاب کاوش با اخذ نمایندگی رسمی از کمپانی IRIS فرانسه که یکی از معتبرترین برندها در تولید تجهیزات ژئوفیزیکی محسوب می شود، آماده فروش این تجهیزات (بسته به درخواست مشتری) می باشد. ذیلا تصویر اعطای نمایندگی شرکت IRIS ارائه می گردد:

نماینگی شرکت iris

معرفی اجمالی کمپانی IRIS فرانسه
شرکت IRIS با سابقه فعالیت بسیار طولانی جزء معتبرترین شرکت های تولید کننده تجهیزات ژئوفیزیکی علی الخصوص در زمینه روش های ژئوالکتریکی از قبیل مقاومت ویژه، قطبش پذیری (IP)، الکترومغناطیس و NMR محسوب می شود. کیفیت، کارایی و کاربر پسند بودن تجهیزات تولیدی این شرکت همواره باعث رضایت مصرف کنندگان و جلب اعتماد کارفرمایان شده است. این شرکت با تولید طیف متنوعی از تجهیزات، بسته به نوع هدف مطالعاتی و اکتشافی و عمق کاوش مورد نظر، بسته کاملی از محصولات را ارائه می نماید به نحوی که مشتری می تواند دقیقا با لحاظ هدف مطالعاتی خود، محصول مورد نظرش را انتخاب نماید.
بسط ، توسعه و فراهم نمودن فن آوری نوین تصویربرداری زیرسطحی بر اساس مقاومت ویژه زمین، در سری دستگاههای Syscal باعث شده است تا برداشت های ژئوالکتریک به صورت چند الکترودی (Multi-electrode) و اتوماتیک صورت پذیرد بدین نحو که اندازه گیری ها به صورت خودکار و پیوسته و بر حسب نوع آرایه ی تعریف شده به صورت دوبعدی درراستای یک پروفیل و یا سه بعدی صورت می پذیرد. که از کنار هم قرار گیری نتایج پروفیل های برداشت شده پس از انجام عملیات برگردان (Inversion) می توان تصویری از نحوه و مقادیر توزیع مقاومت ویژه در زیر سطح بدست آورد.
در زیر می توان معرفی تعدادی از محصولات تولید شده توسط این شرکت را ملاحظه نمود:
Syscal junior
Syscal junior switch
Syscal R1 plus
Syscal R1 plus Switch